Toaletná voda

Filtrovať podľa

Cena

Cena

 • 32,00 € - 33,00 €

Toaletná voda

Toaletná voda

Počet produktov: 7

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek

Aktívne filtre

 • Svieže citrusové tóny predchádzajú jemnými drevitými aromatickými tónmi, ako kľukaté cestičky na potulkách rôznorodou krajinou Provence.

 • Zmyselná vôňa Oriental wood reflektuje vôňu vzduchu v Provensálsku v denných horúčavách. Aromatická a jantárová vôňa, ktorá odráža orientálne drevo s jemnými tónmi korenia a kože. Zmyselný a hrejivý parfumovaný elixír manipuluje všetkou silou zvodnosti a zmyselnosti Provence. 

  Durance vzdáva voňavý hold mýtickým a prospešným rastlinám, ktoré sú typické pre Provensálsko. Ich vône, ktoré sú očarujúce a teplé, odhaľujú poklady Provensálska v celej ich rôznorodosti ako galériu rozličných mužských portrétov.

 • EdT panska 100ml Blue Cedar

  Cena 32,90 €

  Drevito-svieža vôňa modrého cédra, korenia a kože s náznakom iskrivo-sviežich ovocných tónov. Obsahuje extrakt z marockého cédra.

 • EdT panska 100ml Fig Tree

  Cena 32,90 €

  Fígovník, symbol potešenia a bohatstva, je jedným zo zakladajúcich stromov stredomorskej civilizácie. Pánska toaletná voda  Bois de Figuier svojimi teplými, zelenými, drevito-ovocnými tómni evokuje Provensálsko, silné a svieže. Obsahuje extrakt z fíg.

 • Toaletná voda Delicate Water Lily (100ml)
  • Novinka

  Toaletná voda Delicate...

  Cena 32,90 €

  Jemná vôňa lekna s ovocnými tónmi a pižmovým základom. Harmonická vôňa plná jemnosti, čistoty a svetla. Kvetinový akord vône tvorí ruža, fialka a jasmín, ktoré sú jemne podtrhnuté práškovými tónmi kosatca. Poetický a tajomný rozmer vôni dodávajú tóny bieleho pižma, céderu a santalového dreva. Delikátna edácia Water Lily je ako kytica vodných kvetov zdobená štipľavými i ovocnými akordami. Obsahuje výťažok z lekna európskeho.

  Každá z našich parfumovaných vôd vzdáva hold výnimočnej žene, kvetine a túžbe. Spoločnosť Durance bola inšpirovaná nádhernými voňavými záhradámi v Provensálsku a vytvára tak zážitok v podobe vôní pre každú ženu. Naši majstri parfuméri z Grasse vybrali najcennejšie materiály z výnimočných zdrojov, aby vytvorili jedinečné vône.