S dreveným knôtom

S dreveným knôtom

Počet produktov: 6

Zobrazuje sa 1-6 z 14 položiek

Aktívne filtre

 • Vonna sviecka s drevenym...

  Cena 32,00 €

  Znovu objavte vôňu čerstvej verbeny so sviežimi tónmi citrónu a citrónovej trávy. S jemne praskajúcim dreveným knotom pripomína  večery pri krbe.  Intenzívne prevonia a zahaľuje váš interiér citrusovými a iskrivými tónmi pre príjemnú a energizujúcu atmosféru. V darčekovej krabičke. Táto 100% prírodná sviečka je obohatená o včelí vosk v koncepcii udržateľného rozvoja.

 • Vonna sviecka s drevenym...

  Cena 32,00 €

  Jemnosť bielej kamélie, symbol dokonalosti a čistoty, s kvetinovými, pižmovými a púdrovými tónmi, intenzívne prevonia váš interiér. S jemne praskajúcim dreveným knotom pripomína útulné a pohodové večery pri krbe. V darčekovej krabičke. Táto 100% prírodná sviečka je obohatená o včelí vosk v koncepcii udržateľného rozvoja.

 • Vonna sviecka s drevenym...

  Cena 32,00 €

  Noble Iris, noblesná vôňa vo vonnej sviečke, s púdrovo-drevitými tónmi, intenzívne prevonia váš interiér. S jemne praskajúcim dreveným knotom pripomína pripomína príjemné, družné viktoriánske večery pri krbe. V darčekovej krabičke. Táto 100% prírodná sviečka je obohatená o včelí vosk v koncepcii udržateľného rozvoja.

 • Vonna sviecka s drevenym...

  Cena 32,00 €

  Hrejivá a elegantná orientálna vôňa, v ktorej hlboké tóny jantáru nadobúdajú nádherné a uhrančivé akordy  v harmónii s tónmi koriandru, vanilky a cédra.  S jemne praskajúcim dreveným knotom pripomína útulné a pohodové večery pri krbe. V darčekovej krabičke. Táto 100% prírodná sviečka je obohatená o včelí vosk v koncepcii udržateľného rozvoja.