Monoi Flower

Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 17,00 € - 24,00 €

Monoi Flower

Monoi Flower

Počet produktov: 2

Zobrazuje sa 1-2 z 2 položiek

Aktívne filtre

  • Elegantné manželstvo bielych kvetov, vanilky a kokosu pre únik do raja, v jednoduchom dekoratívnom flakóne s 8 ks ratanových tyčiniek, ktoré jemne rozptyľujú vôňu v miestnosti.

    Elegantná voňavá kytica udrží váš domov neustále prevoňaný jemnými a vzácnymi tónmi. Ratanové tyčinky, ktoré sú elegantne rozmiestnené v sklenenej fľaši, absorbujú parfém a potom ho do vašej domácnosti niekoľko týždňov postupne uvoľňujú.

    Balenie obsahuje: 100ml vonného oleja v čírom sklenenom flakóne +  8 ks  ratanových tyčiniek.

  • Monoi Flower je vôňa bielych kvetov, vanilky a kokosu. Zahalí vás do tropického slnka a tieňa kokosových paliem. Vôňa je krokom k tomu, aby sa váš domov stal tropickým rajom.

    Sviečka Monoi Flower vytvára príjemne ľahkú koncentráciu sladkej vône. Vonná sviečka je ručne vyrobená a zdobená v našich Durance dielňach. Svieže tóny tejto sviečky prevoňajú váš domov a vytvoria ladnú a elegantnú atmosféru. Výsledkom skutočných odborných znalostí je, že prísady použité na výrobu tejto sviečky sú starostlivo vybrané tak, aby trvanlivo horeli a zároveň krásne voňali. Doba horenia: cca 40h.